Home Pojazdy Osobowe Renault Klienci odbiorą elektryczne Kangoo w listopadzie

Klienci odbiorą elektryczne Kangoo w listopadzie

Klienci odbiorą elektryczne Kangoo w listopadzie

Przeczytasz w < 1 min
Przeczytasz w < 1 min

Do sprzedaży trafił właśnie nowy model producenta, czyli w pełni elektryczne Nowe Renault Kangoo Van E-Tech. Samochód ma zasięg 300 km i jest dostępny w cenie od 132 400 zł netto z silnikiem EV45 11kW 120KM ECOLEADER w wersji Advance lub EV45 22kW, w wersji Extra i Extra Open Sesame. Ta ostatnia, została wyceniona przez producenta na 145 400 zł netto. Auta można już zamawiać, a pierwsze egzemplarze pojawią się w Polsce w listopadzie br.

W Polsce można też już składać zamówienia na Renault Kangoo z konwencjonalnym silnikiem. Model jest dostępny w cenie od 107 900 zł w wersji Equilibre.

Renault Kangoo, powraca w nowej odsłonie ale jak zapewnia producent zachowano wszystkie praktyczne rozwiązania z poprzedniej generacji, na przykład płaską podłogę czy innowacyjne relingi dachowe, i wzbogacili Kangoo o szereg najnowszych systemów bezpieczeństwa, montowanych w standardzie. Nowy Renault Kangoo wyposażono w silnik 1.3 TCe 100. Producent deklaruje, że cennik Nowego Mastera E-Tech elektrycznego 52 kWh zostanie przedstawiony w sierpniu.

Źródło: na podstawie Renault, własne

Narzędzia
i kalkulatory