Home Biznes Floty Eleport pojeździ Teslami od Arvala  

Wynajem długoterminowy

Eleport pojeździ Teslami od Arvala  

Wynajem długoterminowy

Eleport pojeździ Teslami od Arvala  

Modele Y będą użytkowane przez Eleport m.in w podróżach do partnerów i klientów firmy
Fot. Arval
Przeczytasz w < 1 min
Przeczytasz w < 1 min

Arval Service Lease Polska (BNP Paribas), poinformował o dostarczeniu 15 Tesli Y dla Eleport, dostawcy usług ładowania samochodów elektrycznych i sieci ładowarek w Polsce oraz krajach nadbałtyckich. Estońska firma korzysta dziś wyłącznie z elektryków i zapowiada wynajem kolejnej transzy bezemisyjnych aut.

Ambitne plany

Firma Eleport przejęła dotychczas od innych operatorów w Polsce ok. 200 stacji ładowania oraz planuje budowę kilkuset własnych stacji. W najbliższych latach spółka chce zainwestować przeszło 100 milionów euro w rozwój sieci ładowania w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zdecydowała efektywność

Poszukiwaliśmy wygodnego w podróży i efektywnego pojazdu, którego dostawy będą możliwe w krótkim czasie. O wyborze Tesli zadecydowała jednak efektywność. To jedne z najoszczędniejszych samochodów w swojej klasie, do tego z dużą rozpoznawalnością. Większość osób myśląc o samochodzie elektrycznym, myśli o Tesli. A my jesteśmy nierozłącznie związani z elektromobilnością. ….myślimy już o wynajmie kolejnej transzy samochodów elektrycznych – powiedział Janusz Grądzki, dyrektor zarządzający Eleport w Polsce.

Elektromobilność przyszłością biznesu

Eleport to kolejna firma w Polsce, która wybiera Tesle jako flotowe samochody, co potwierdza tylko nasze przekonanie, że elektromobilność jest przyszłością biznesu – powiedział Robert Antczak, dyrektor generalny Arval Service Lease Polska.

Eleport – operator stacji ładowania samochodów elektrycznych działa w Estonii na Łotwie, Litwie oraz Polsce. Inwestorami firmy są podmioty stojące m. in. za firmami Skype i Bolt.

Źródło: Arval Service Lease Polska
REKLAMA

Narzędzia
i kalkulatory