• Home
  • Opinie
  • Nowa mobilność życzy świątecznie i noworocznie!
Home Opinie Nowa mobilność życzy świątecznie i noworocznie!

Nowa mobilność życzy świątecznie i noworocznie!

Nowa mobilność życzy świątecznie i noworocznie!

Przeczytasz w 7 min

Zapytaliśmy firmy reprezentujące szeroko pojęty sektor nowej mobilności, czego życzą m.in. kierowcom – użytkownikom pojazdów elektrycznych z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2023. Oto przepełnione energią życzenia!


Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim kierowcom chwil wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek.

A w międzyczasie bezpiecznych podróży, szerokiej drogi, przyczepności, zawsze „zielonej fali” i zielonej – pozytywnej energii. Niech naładuje Wasze akumulatory, abyście spełniali marzenia w Nowym Roku.

Volkswagen Group Polska


Drodzy kierowcy „zielonych aut”. Jest Was w Polsce jeszcze niewielu – Licznik Elektromobilności podaje, że po naszych drogach jeździ ok. 60 tysięcy samochodów z napędem elektrycznym. Dla porównania, tych spalinowych – kilkanaście milionów. Życzymy, aby ta ekoflota z każdym dniem Nowego Roku była coraz liczniejsza, a widok „zielonych tablic” na ulicy był coraz częstszy. Życzymy bezawaryjnej i pełnej satysfakcji jazdy. Zarażajcie „czystym wydechem” innych kierowców! Bądźcie zdrowi, bezpieczni i uważni. Spokojnych Świąt i Nowego Roku!

Zarząd EFL


W związku ze zbliżającym się końcem roku chciałabym przekazać Państwu najserdeczniejsze życzenia na rok 2023 od marki Nissan. Cieszymy się, że zaufali Państwo pojazdom elektrycznym, które mają realny wpływ na środowisko i są niezwykle ważne w kontekście zrównoważonego rozwoju. Od lat staramy się, aby ich użytkowanie było czystą przyjemnością, a samochody spełniały albo wręcz przekraczały Państwa oczekiwania. Dlatego też życzymy Państwu wielu zelektryfikowanych przygód, a wszystkim nam pasjonatom bezemisyjnej mobilności jeszcze szybszego rozwoju infrastruktury ładowania w naszym kraju. Niech jazda samochodami elektrycznymi sprawia wszystkim wiele radości, a trasy będą spokojne i bezpieczne.

Dorota Pajączkowska, Communication Manager, Nissan Sales CEE


Zrównoważony transport przyspiesza, my natomiast życzymy Państwu, abyście w ostatnich tygodniach tego roku nieco zwolnili i cieszyli się chwilą odpoczynku w domowym zaciszu z najbliższymi. Niech ten nadchodzący rok owocuje w pozytywne zmiany, nowe ekscytujące wyzwania i co najważniejsze, czas spędzony z ukochanymi osobami. Szczęśliwego, bezpiecznego i zrównoważonego roku

Fabian Rządkowski, Head of Growth w imieniu zespołu VivaDrive


W imieniu operatora ogólnopolskiej sieci ładowania pojazdów elektrycznych EV+ życzymy wszystkim użytkownikom EV cierpliwości i wytrwałości w codziennej eksploatacji a także szybkiej rozbudowy infrastruktury ładowania i wprowadzania nowych technologii w dziedzinie akumulatorów trakcyjnych, które to umożliwią w niedalekiej przyszłości swobodne przemieszczanie się na długich dystansach.

Jednocześnie dziękujemy za ich pionierski wkład w rozwój elektromobilności w Polsce.

Zarząd EVPlus Sp. z o.o.


Nasz zespół w Durapower życzy naszym cenionym partnerom i ich bliskim spokoju i radości w tym świątecznym okresie. Jesteśmy dumni z możliwości bycia częścią branży zrównoważonego transportu i wdzięczni za to, że możemy wnieść wartość dodaną do sektora elektromobilności.

Doceniamy Waszą ciężką pracę i wkład w przekształcanie przyszłości. To był przywilej móc aktywnie umożliwić dekarbonizację i transformację energetyczną wspólnie z Tobą i PSPA. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszej wspólnej podróży w kierunku zrównoważonego rozwoju i wizji niskoemisyjnej przyszłości z Tobą.

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt od wszystkich w Durapower i wielu sukcesów w nowym roku.

Kelvin Lim, Prezes Zarządu, Durapower Holdings Pte Ltd.


Życzymy radosnych i spokojnych Świąt. Niech przyszły rok 2023 będzie źródłem wspaniałych podróży wymarzonym autem elektrycznym, nowych, ekscytujących możliwości, spełnionych marzeń i zrealizowanych planów. Zwłaszcza tych długoterminowych.

Dziękujemy za współpracę i zaufanie w kończącym się 2022 roku.

Wesołych Świąt i bezpiecznej drogi!

Rogier Klop, Dyrektor Zarządzający, LeasePlan


Wszystkim kierowcom samochodów elektrycznych Życzymy przede wszystkim podróży bezpiecznych!

Żeby prąd był zawsze z Wami.
Żebyście spotykali się z działającymi stacjami.
Żeby mapa punktów była coraz większa.
A każda jazda spokojniejsza i przyjemniejsza.
Życzymy, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były dla Was wyjątkowe
a nadchodzący Nowy Rok przyniósł niesamowite wrażenia, te samochodowe!

Stacjeladowania.com


Powoli, ale pewnie zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia oraz zakończenia roku.
Był to rok pełen wyzwań dla branży elektromobilności, a w szczególności wyzwań i szybkiego rozwoju naszej firmy. Mieliśmy przyjemność zainstalowania ponad 100 stacji ładowania i zdobycia licznej grupy klientów, użytkowników naszych produktów. Oczekujemy, że nadchodzący 2023 rok, będzie jeszcze lepszy i pełen wyzwań. Jako spółka technologiczna, przygotowujemy wiele nowości, także niespodzianek; rozwiązań których próżno szukać obecnie na rynku. Wierzymy, że spotkają się one z dobrym przyjęciem i ułatwią Państwu codzienność z autem elektrycznym. W oczekiwaniu na nowości, życzmy Państwu by Święta upłynęły w ciepłej atmosferze, a nadchodzący rok niech będzie pełen energii i radości jaką daje elektromobilność.

Dr inż. Artur Dudziak, Prezes Zarządu, PlugBox


Wszystkim elektromobilnym życzmy Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze, spokoju ducha oraz bezpiecznej podróży do, i z miejsc Waszych spotkań. W nowym, 2023 roku, życzmy również, żeby pokonywane przez Was trasy były nie tylko pozbawione niebezpiecznych sytuacji, ale przebiegały one komfortowo, z jak najlepszym dostępem do miejsc ładowania i dużymi zasięgami prowadzonych pojazdów.

Maksymilian Surówka, GO+EAuto


Drodzy Kierowcy i sympatycy „elektryków”!
Cały elektromobilny Zespół Ekoenergetyka-Polska życzy Wam wypoczynku i wspólnego świętowania w gronie najbliższych oraz energetycznego Nowego Roku 2023!

Niech przyniesie nam:
– więcej kilometrów zasięgu pomimo mrozu
– więcej samochodów dostępnych „od ręki”
– zwolnienia z VAT-u dla BEV
– więcej szybkich stacji ładowania na trasie

Niech 350 kW będzie codziennością #Ekoenergetyka

Wesołych Świąt! Szerokości!

Marcin Obara, Dyrektor Biura Marketingu i PR, Ekoenergetyka-Polska


Najserdeczniejsze życzenia spokojnych, zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie oraz dużo optymizmu na nadchodzący rok! Życzymy Państwu zrealizowania najśmielszych planów osobistych i zawodowych, a także w pełni naładowanych baterii zarówno w samochodach elektrycznych jak i energii życiowej w swoim ciele! Wierzymy, że nadchodzący rok będzie lepszy, a wszelkie troski odejdą na dalszy plan. Wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2023 roku życzy Państwu operator stacji ładowania firma ScreenCharge.pl.

ScreenCharge.pl


Ponieważ 2022 dobiega końca, chcemy podziękować za zaufanie w minionym roku.
Biorąc pod uwagę fakt, że świat stoi przed wieloma wyzwaniami, mamy większą niż kiedykolwiek pewność, że czystsza, bardziej ekologiczna przyszłość jest nie tylko możliwa, ale i konieczna. Dziękujemy, że nigdy nie tracicie z oczu tej wizji.
Mamy nadzieję, że znajdziecie w tym okresie świątecznym czas na relaks, naładowanie baterii i zastanowienie się nad tym, jak daleko udało nam się zajść. W Wallbox jesteśmy Wam wdzięczni i czekamy na więcej magii w nadchodzącym roku.
Zespół Wallbox


Większej ilości stacji ładowania, szybszych uruchomień i większych mocy ładowania — tego życzymy każdemu elektromobilnemu kierowcy. W okresie świątecznym jednak, w imieniu całego zespołu GreenWay, życzymy przede wszystkim, aby nadchodzące dni były pełne ciepła, miłości, spokoju i radości. Mamy nadzieję, że kolejny rok jeszcze bardziej przybliży nas do spełnienia naszej wizji o czystszej i zdrowszej Europie.

Rafał Czyżewski, Prezes, GreenWay Polska


Celów, które będą w zasięgu możliwości.
Dróg przyjaznych ze stacjami ładowania.
Czystej przyjemności z jazdy.
Przyspieszenia w zielonej transformacji.
Naładowania życiowych akumulatorów w Święta i elektryzującego Nowego Roku.

Spokoju, ciepła i radości w gronie osób bliskich.

E100


Wszystkim kierowcom i sympatykom pojazdów napędzanych energią elektryczną życzę zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych.

Naładowania baterii i nieprzerwanej mocy na zbliżający się nowy rok 2023 – pokonajmy go wspólnie bez nieplanowanych przystanków!

Łukasz Klamka, Dyrektor ds. rozwiązań flotowych, Shell Polska


Elektromobilność jest szeroko dyskutowanym tematem współczesności, zwłaszcza w związku z redukcją emisji gazów cieplarnianych. Milionowa sprzedaż pojazdu elektrycznego w Europie została osiągnięta w 2018 roku. Była kamieniem milowym na drodze do elektryfikacji i spełnienia celów emisyjnych, a także wyraźnym sygnałem intencji konsumentów. Jednakże, aby uchwycić ten impet, należy zapewnić dostęp do tanich, dobrze zlokalizowanych punktów ładowania.  Wyniki badań pokazują, że wpływ elektromobilności na zrównoważony rozwój zależy głównie od krzywej obciążenia związanej z ładowaniem samochodu, które powinno odbywać się w nocy. 

Dlatego z okazji świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć naszym klientom, partnerom i sympatykom szeroko rozpowszechnionego ładowania swoich pojazdów elektrycznych w punktach LEKTRI.CO, instalowanych w miejscu zamieszkania.

Życzymy samych pozytywnych wrażeń i wspaniałych perspektyw realizowanych wspólnie z PSPA w nadchodzącym roku 2023.

Magdalena Jońska, Business Development Manager, LEKTRI.CO Polska


W nadchodzącym nowym roku życzymy miłośnikom elektrycznej motoryzacji, aby mogli w największych polskich miastach łatwo, wygodnie i ekonomicznie korzystać z całej palety aut elektrycznych w ramach systemów car sharingu. To świetna okazja, żeby poznać elektromobilność, nauczyć się jej, a następnie przy niej pozostać.

Adam Jędrzejewski, Prezes, Stowarzyszenie Mobilne Miasto


Szczęśliwym posiadaczom samochodów elektrycznych oraz tym, którzy dopiero planują zakup „elektryka”, życzyłbym przede wszystkim powszechnie dostępnego i szybkiego ładowania. Niech podróż znad polskiego morza gdzieś w góry nie będzie wyzwaniem logistycznym, a ładowarka na stacji benzynowej stanie się czymś oczywistym. Życzę też długo wyczekiwanych premier na rynku e-aut, szczególnie w segmencie tanich, miejskich samochodów elektrycznych.

Krzysztof Marat, Dyrektor ds. rozwoju rynku elektromobilności, ABB w Polsce


Przed nami wspaniały czas świętowania i powitanie Nowego Roku. Patrzymy na niego z nadzieją, widząc, jak zielona rewolucja w Polsce nabiera tempa. To dzięki takim kierowcom jak Państwo coś, co wczoraj wydawało się odległą przyszłością, dziś staje się faktem. Grupa PKO Leasing łączy największą liczbę nabywców zeroemisyjnych pojazdów w kraju, z czego jesteśmy dumni, ale także wdzięczni za zaufanie i zaangażowanie naszych klientów w tworzenie lepszego jutra. Dziękujemy, że wspólnie podążamy drogą do lepszej przyszłości i czystego środowiska. Życzymy Państwu, by w 2023 roku dobrej energii było jeszcze więcej – zarówno na polskich drogach, ale także w codziennym życiu. 

Grupa PKO Leasing


Niech te Święta Bożego Narodzenia będą przepełnione radością, miłością i pokojem, a Nowy Rok przyniesie siłę i sukces w codziennych zmaganiach i realizacji ambitnych celów. Oby każdemu kierowcy samochodu elektrycznego nie zabrakło możliwości korzystnego nabycia wymarzonego EV, prądu w jego akumulatorze ani stacji ładowania w miejscach, w których jest to potrzebne a ceny i dostępność energii nie stanowiły problemu 😊.

Krzysztof Leszczyński, ALPHABET Polska Fleet Management


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam, aby czas z bliskimi płynął tak wolno jak ładowanie AC, a atmosfera ciepła i radości osiągała moc najszybszego CCSa!

Pełnych zdrowia, spokoju i przepełnionych życzliwością chwil. Niech nadchodzące dni będą dla Was momentem odpoczynku, pogoda ducha nie opuszcza Was na każdym kroku, a Nowy Rok przyniesie spełnienie marzeń i otworzy nowe perspektywy rozwoju infrastruktury dla EV.

Do zobaczenia na stacjach ORLEN Charge!

Łukasz Porażyński, Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży Detalicznej, PKN ORLEN S.A.


Narzędzia
i kalkulatory