Home Wydarzenia Promocja tylko do końca kwietnia!

Tańsze bilety na KNM 2023

Promocja tylko do końca kwietnia!

Tańsze bilety na KNM 2023

Promocja tylko do końca kwietnia!

KNM 2023 skupi się na kluczowych zagadnieniach i wyzwaniach stojących przed branżą elektromobilności w regionie
Fot. PSPA
Przeczytasz w 4 min
Przeczytasz w 4 min

W dniach 26-28 września br. w Łodzi odbędzie się największa konferencja i EXPO branży zrównoważonego transportu w Polsce i regionie CEE – Kongres Nowej Mobilności 2023 (KNM). Do końca kwietnia bilety na Kongres można zakupić w promocyjnej cenie w ramach Early Bird.

W 2023 r. wejdą w życie regulacje prawne przełomowe dla europejskiego sektora elektromobilności w Unii Europejskiej. Oznacza to m.in., że za niecałe 13 lat nie kupimy już nowego samochodu z silnikiem spalinowym (z wyjątkiem pojazdów zasilanych e-paliwami), a mniej niż za 4 lata co 60 km sieci TEN-T będą musiały zostać rozmieszczone punkty ładowania o mocy co najmniej 400 kW.

Z każdym miesiącem jesteśmy coraz bliżej terminów wyznaczonych w pakiecie „Fit for 55”. To najwyższy czas, aby państwa regionu CEE z Polską na czele podjęły niezbędne działania, aby w pełni wykorzystać historyczną szansę na przyspieszenie zeroemisyjnej transformacji. Program Kongresu Nowej Mobilności 2023 ma w tym pomóc. Identyfikuje i skupia się na kluczowych zagadnieniach i wyzwaniach stojących przed branżą elektromobilności w regionie – powiedział Maciej Mazur, Dyrektor zarządzający PSPA, Wiceprezydent AVERE.

KNM 2023 to już czwarta edycja największej konferencji w regionie CEE poświęconej rozwojowi rynku zrównoważonego transportu. Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w wydarzeniu do końca kwietnia mogą zakupić bilet w promocyjnej cenie 1450 zł netto za wejściówki „Conference & EXPO pass” oraz 399 zł netto za „EXPO pass”.

Dla Kogo?

Kongres adresowany jest do przedstawicieli biznesu i interesariuszy z całego łańcucha wartości zrównoważonego transportu – podmiotów już aktywnych na rynku elektromobilności, ale także firm i instytucji dopiero zainteresowanych rozwojem zeroemisyjnych technologii. W dniach 26-28 września br. organizatorzy Kongresu po raz kolejny zgromadzą producentów pojazdów i infrastruktury, operatorów oraz dostawców usług w obszarze ładowania, firmy technologiczne, floty, jak też przedsiębiorstwa transportowe, koncerny energetyczne i paliwowe, a także rozwijające się startupy i instytucje finansujące nową mobilność. Biznes potrzebuje mobilności, a nowa mobilność biznesu, dlatego w Kongresie uczestniczyć będą firmy z wielu innych branż i sektorów, dla których ważne są kwestie zrównoważonego rozwoju i ESG.

Kongres, jak co roku, zaszczycą swoją obecnością wysocy rangą politycy, unijni i krajowi decydenci, przedstawiciele administracji centralnej i lokalnej, w tym włodarze miast, dyplomaci, liderzy opinii, liczące się think tanki, świat nauki oraz interesariusze rynku z całego CEE, aktywni w obszarze zeroemisyjnych technologii. KNM odbędzie się w dwujęzycznej formule, gromadząc licznych decydentów z Europy i świata oraz interesariuszy C-Level.

Rozbudowany program

Organizowana w ramach KNM konferencja to dzisiaj najważniejsze środkowoeuropejskie forum liderów zrównoważonej mobilności. Kongres wyróżnia otwarta, warsztatowa formuła, a także tematyka skupiająca się na budowie współpracy i partnerstw.

–  Tegoroczna edycja KNM potwierdza międzynarodowy charakter wydarzenia i jego rosnącą pozycję, jako wiodącego forum interesariuszy wschodzących rynków e-mobility o dużym potencjale rozwoju. Nasz Kongres kierujemy do podmiotów, które są już aktywne na rynku – praktyków, ekspertów, liderów i innowatorów zrównoważonej mobilności, ale także firm i instytucji dopiero zainteresowanych rozwojem zeroemisyjnych technologii w ramach swojej organizacji oraz otoczenia, w którym działają – powiedział Aleksander Rajch, dyrektor ds. zewnętrznych PSPA.

Program KNM 2023 zostanie oparty na sześciu strategicznych ścieżkach tematycznych:

  • Global e-Mobility Formu (forum kluczowych interesariuszy dotyczące sektora elektromobilności),  
  • Poland Drives e-Mobility (platforma współpracy kluczowych interesariuszy rynku elektromobilności w Polsce),
  • Battery Day – EBA Summit (konferencja producentów i ekspertów technologii bateryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego),
  • Green Fleet Forum – ESG (forum branży flotowej, firm najbardziej zaangażowanych we wdrażanie napędów elektrycznych),
  • eHDV Forum (forum uczestników rynku HDV poświęcone rozwojowi sektora zeroemisyjnego transportu ciężkiego),
  • Hydrogen Mobility Forum (forum kluczowych interesariuszy komercyjnego upowszechnienia technologii wodorowych w transporcie).

Konferencja będzie trwała 3 dni i odbędzie się na 5 scenach. Weźmie w niej udział ponad 1500 uczestników, w tym ok. 400 prelegentów, którzy poruszą ponad 250 zagadnień związanych z rozwojem nowej mobilności.

Co jeszcze na KNM 2023?

W ramach tegorocznej edycji KNM zorganizowane zostaną także największe w regionie targi zeroemisyjnych technologii w transporcie, skierowane do dostawców i odbiorców rozwiązań z obszaru e-mobility z całej Europy. Będzie to pierwsza taka strefa wystawiennicza i nowoczesny park produktowy w naszym regionie. Producenci i dostawcy otrzymają szeroki wachlarz możliwości ekspozycyjnych, aby przedstawić siebie, swoje produkty i usługi międzynarodowej publiczności B2B i B2C.

– Państwa CEE są chłonnym rynkiem, a EXPO na KNM2023 stanie się bramą do regionu, łączącą podmioty w łańcuchu wartości. Gwarantujemy wymianę doświadczeń, nawiązywanie relacji i budowę partnerstw pomiędzy uczestnikami rynku zeroemisyjnego transportu. Networking i matchmaking KNM 2023, jak co roku, skupiony jest na identyfikacji szans i modeli biznesowych, umożliwiających realizacje wspólnych projektów. Scena i Strefa EXPO umożliwią organizację premier rynkowych, prezentacji produktowych, debat i wystąpień ofertowych, posiadających duży potencjał relacyjny i sprzedażowy – dodał Maciej Mazur.

Expo na KNM 2023 obejmie 3 strefy wystawiennicze – wewnętrzne i zewnętrzne, zbudowane na powierzchni 13 tys. mkw. Organizatorzy zapowiadają 200 wystawców z regionu i ponad 2000 odwiedzających.

Promocyjne bilety na KNM 2023

Bilety na Kongres Nowej Mobilności 2023 są już dostępne. W puli Early Bird koszt wejściówki „Conference & EXPO pass” wynosi 1450 zł netto. W tej kwocie przysługuje dostęp do wszystkich scen konferencyjnych i przestrzeni networkingowych (poziom 1 i 2). W tym roku dostępny jest także bilet wyłącznie na część targową. „EXPO pass” można nabyć za 399 zł netto. Jego zakup umożliwi dostęp do strefy wystawienniczej i 2 scen (Poziom 1).

Bilety Early Bird można kupować do 30 kwietnia 2023 r. lub do czasu wyczerpania puli. Od 1 maja do końca lipca br. bilety będą dostępne w regularnych cenach: 1950 zł netto – „Conference & EXPO pass” oraz 499 zł netto – „EXPO pass”. W sierpniu br. do samego wydarzenia ceny biletów final call będą wynosiły 2450 zł netto za „Conference & EXPO pass” oraz 599 zł netto za „EXPO pass”. Bilety można nabyć na stronie: www.kongresnowejmobilnosci.pl.

Źródło: PSPA
REKLAMA

Narzędzia
i kalkulatory