Home Infrastruktura Producenci Ekoenergetyka Producent ładowarek rozszerza sieć

Ekoenergetyka

Producent ładowarek rozszerza sieć

Ekoenergetyka

Producent ładowarek rozszerza sieć

Umowę o współpracy zawarli prezes Ekoenergetyka-Polska Bartosz Kubik oraz prezes stacjeladowania.com Adam Agacki.
Fot. Ekoenergetyka
Przeczytasz w < 1 min
Przeczytasz w < 1 min

Spółka z Zielonej Góry poinformowała o nawiązaniu współpracy i podpisaniu umowy z firmą stacjeladowania.com. Stacje ładowania i ich powszechna dostępność muszą iść w parze z dynamiką wzrostu liczby elektryków na polskich drogach. Ekoenergetyka podkreśla, że wspiera rozbudowę infrastruktury EV, bo to doskonały sposób na optymalizacje kosztów dla wielu firm.

Zintensyfikowaliśmy działania na rzecz dystrybucji naszych produktów poprzez nowe kanały sprzedaży. Jednym z nich jest kanał dystrybucyjny. Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dystrybucyjnych  dołączyła firma stacjeladowania.com – podsumował Piotr Fengler, Dyrektor Biura Sprzedaży Bezpośredniej i Dystrybucji spółki.

Potencjał rynku jest ogromny. Wraz ze wzrostem liczby samochodów elektrycznych w Polsce zauważamy rosnące zapotrzebowanie na budowę sieci szybkich i ultraszybkich stacji ładowania DC.

Podpisanie umowy z Ekoenergetyka-Polska SA. jest dla nas bardzo ważne, bo dzięki temu dostajemy dostęp do najwyższej jakości urządzeń polskiej firmy, która ma globalne doświadczenie.  Ewidentnie rynek stacji ładowania DC bardzo szybko rośnie, dlatego sięgamy po najbardziej doświadczonego na rynku producenta, aby dostarczać naszym klientom najlepszy produkt oraz usługę – podkreślił Adam Agacki, Prezes stacjeladowania.com

Źródło: Ekoenergetyka
REKLAMA

Narzędzia
i kalkulatory