Home Pojazdy Osobowe Nissan Nissan uruchomił przedsprzedaż Ariya 

Nissan uruchomił przedsprzedaż Ariya 

Nissan uruchomił przedsprzedaż Ariya 

Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Ceny modelu (napęd na przednie koła, bateria 63 kWh), zaczynają się od 215 900 zł. Również przednionapędowa Ariya (87 kWh, zasięg do 520 km)), jest dostępna w przedsprzedaży w cenie od 252 400 zł. Za najmocniejszą czteronapędową odmianę e-4ORCE (87 kWh, 490 km zasięgu w trybie mieszanym), producent życzy sobie przynajmniej 278 400 zł. Egzemplarze na przednią oś dostępne będą latem, a z napędem na cztery koła powinny trafić do polskich klientów późną jesienią.

W pełni elektryczny Nissan Ariya jest ucieleśnieniem wszystkiego, co wiemy na temat elektrycznej mobilności. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować klientom udoskonalone, w 100% elektryczne doświadczenie. Pierwsze wrażenia z prowadzenia samochodu są fantastyczne i jesteśmy przekonani, że klienci go pokochają. Naprawdę nie możemy się doczekać, aż Ariya pojawi się na drogach – powiedział Leon Dorssers, starszy wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży Nissana w regionie AMIEO.

Korzystniejsza oferta

Dbając o powszechną dostępność elektrycznej mobilności i zachęcając do ekologicznej jazdy, subskrybenci aplikacji Nissan Charge uzyskali dostęp do sieci szybkich ładowarek IONITY na 24 europejskich rynkach. Przyszli użytkownicy modelu Ariya otrzymają korzystniejszą ofertę cenową na korzystanie ze stacji ładowania IONITY dzięki aplikacji Nissan Charge. Na rynku polskim aplikacja ta zostanie uruchomiona w czerwcu 2022 roku.

Wersje modelu Nissan Ariya dostępne w Polsce

Źródło: na podstawie Nissan

REKLAMA

Narzędzia
i kalkulatory