Home Infrastruktura Producenci EVBox Muzeum Przyszłości instaluje stacje ładowania EVBox

EVBox instaluje ładowarki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Muzeum Przyszłości instaluje stacje ładowania EVBox

EVBox instaluje ładowarki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Muzeum Przyszłości instaluje stacje ładowania EVBox

W Muzeum Przyszłości zainstalowało 21 jednostek EVBox Elvi
Fot. EVBox
Przeczytasz w < 1 min
Przeczytasz w < 1 min

EVBox został wybrany przez Muzeum Przyszłości jako dostawca stacji ładowania EV, w celu spełnienia ich inicjatyw w zakresie zrównoważonego rozwoju. Projekt jest wynikiem współpracy z CATEC Mobility, dystrybutorem stacji ładowania EVBox w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Dostawca rozwiązań do ładowania samochodów elektrycznych – EVBox, został wybrany do dostarczenia stacji ładowania w Muzeum Przyszłości w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). W Muzeum zainstalowało 21 jednostek EVBox Elvi w zatokach parkingowych dla pojazdów elektrycznych. Stacje są połączone z aplikacją mobilną Shabik, która daje użytkownikom nieograniczony dostęp do sieci ładowania EV

Jesteśmy wdzięczni za trzy lata silnej współpracy i wzrostu z CATEC Mobility na całym Bliskim Wschodzie. Jestem podekscytowany widząc, że po trzech latach partnerstwa są setki stacji ładowania EVBox zainstalowanych w ZEA, Jordanii i na rynkach GCC. Jesteśmy dumni, że pomagamy innowacyjnym organizacjom, takim jak Muzeum Przyszłości, dawać przykład zrównoważonej przyszłości – komentuje Carlos Morales (Dyrektor Regionalny, Rynki Globalne w EVBox). 

Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań przez Muzeum Przyszłości było silnie motywowane osiągnięciem celów zrównoważonego rozwoju. Muzeum nawiązało współpracę z firmą Volt.ae, dostawcą rozwiązań w zakresie ładowania, która wybrała EVBox i CATEC Mobility do dostarczenia stacji ładowania elektrycznego, przy jednoczesnej kontroli jakości ładowarek. Szerokie partnerstwo EVBox i CATEC Mobility już udowodniło postęp w zakresie ładowania EV w regionie MENA.

CATEC Mobility od dawna jest zaangażowany we współpracę z partnerami takimi jak EVBox i Volt, którzy podzielają naszą wizję dostarczania najwyższej klasy infrastruktury ładowania EV & doświadczenia. Muzeum Przyszłości jest nie tylko architektoniczną i kulturalną ikoną, ale także symbolem zrównoważonego rozwoju i był to dla nas absolutny zaszczyt współpracować z EVBox i Volt przy tym prestiżowym projekcie. Z niecierpliwością czekamy na rozwój naszych wysiłków, aby wciąż dodawać więcej stacji ładowania EV do głównych lokalizacji i organizacji na całym Bliskim Wschodzie – mówi Rami Abu Hayah (CEO, CATEC Mobility) 

Źródło: EVBox

Narzędzia
i kalkulatory