EV Experience za nami!
EV Experience – dwudniowe święto elektromobilności za nami. Sukces frekwencyjny pokazał, jak potrzebne są takie wydarzenia i spotkania. Pierwszego dnia ponad 1000 przedstawicieli biznesu na 7 profesjonalnych torach testowało flotę ok. 100 samochodów elektrycznych. Drugi dzień zgromadził na Torze Modlin ok. 3 tys. fanów zeroemisyjnego transportu z całej Polski. Atrakcji, emocji i elektrycznych koni nie zabrakło. Zobaczmy co tam się działo!
Sektor KEP

W czasach intensywnego rozwoju e-commerce, liderzy branży KEP (kurierów, przesyłek ekspresowych i paczek) poważnie podchodzą do kwestii wdrażania proekologicznych rozwiązań. Firmy o najmocniejszej pozycji na rynku opracowały ambitne cele elektryfikacji swoich flot i konsekwentnie te plany wdrażają. Jak dziś wygląda proces dekarbonizacji sektora kurierskiego? Sprawdźmy.

Pod lupą elektromobilnych

Ceny energii to temat, który ze zrozumiałych względów budzi wielkie emocje. Teraz stoimy na progu małej rewolucji w tej kwestii. Od sierpnia chętni będą mogli przejść na tzw. taryfę dynamiczną, gdzie ceny energii zmieniają się co kwadrans. Czy warto? I jak ma się to do kwestii ładowania aut EV? Porozmawialiśmy z ekspertami.

Elektrykiem po Europie

Planujesz wakacje w Barcelonie i chciałbyś pojechać tam swoim samochodem elektrycznym? To interesujący pomysł! Dzięki rozwiniętej infrastrukturze ładowania w Europie, taka podróż jest nie tylko możliwa, ale również komfortowa i przyjazna dla środowiska. Poniżej przedstawiamy szczegółowy przewodnik, który pomoże zaplanować trasę z Warszawy do stolicy Katalonii.