EV Experience 2024
Za tydzień, czyli 24 maja ruszy na Torze Modlin największa, dwudniowa elektromobilna impreza zorganizowana przez EV Klub Polska oraz Polskie Stowarzyszenie Nowej Mobilności (PSNM). Do dyspozycji uczestników będzie 7 profesjonalnych torów, dziesiątki samochodów elektrycznych. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji m.in. pokazy driftu samochodów elektrycznych, jazdy w trudnym terenie, szkolenia z techniki jazdy, jazdy testowe niemal wszystkimi modelami EV, które są dziś dostępne na naszym rynku, strefy EXPO, Cargo i mikromobilność. To tylko niektóre z atrakcji, które towarzyszyć tegorocznemu EV Experience. Partnerem wydarzenia po raz kolejny została Visa, jeden ze światowych liderów płatności cyfrowych.
Test EV Klub Polska

Nowe BMW iX2, najnowszy model z elektrycznej gamy BMW, wkracza na rynek, obiecując połączenie sportowej elegancji z zaawansowaną technologią. W teście przeprowadzonym przez Macieja Gisa i Łukasza Lewandowskiego sprawdzimy, czy ten kompaktowy SUV spełnia oczekiwania w zakresie zasięgu, osiągów i komfortu stawiane mu przez konkurencję oraz jak się sprawuje w trasie. Czy iX2 ma szansę "namieszać" w segmencie niewielkich, luksusowych elektryków? Zobaczmy i przekonajmy się!

Rynek sprzedażowy EV

Nad wyraz często jako przyczynę niechęci klientów do zakupu samochodu elektrycznego, podaje się cenę. Polscy sprzedawcy EV postanowili zareagować na tę potrzebę wprowadzając znaczące rabaty na nowe samochody elektryczne. W niektórych przypadkach naprawdę robią one wrażenie. Jakie marki mają obecnie wyprzedaż? Za ile kupimy nowe elektryki? Skąd wzięły się takie promocje? Sprawdzamy!

Historia pisana motoryzacją

Volkswagen ID.Buzz kontynuuje wielopokoleniowe dziedzictwo. Sprawdź, jak prezentowali się i jakich interesujących wersjach byli oferowani jego przodkowie, a potem dowiedz się wszystkiego o elektrycznym „Bulliku” na nowe czasy.