Home Pojazdy Transport ciężki Infrastruktura ładowania w planach

Serwis Scanii w Łazisku

Infrastruktura ładowania w planach

Serwis Scanii w Łazisku

Infrastruktura ładowania w planach

Nowy obiekt będzie bardziej dostępny, dzięki lepszej lokalizacji
Fot. Scania
Przeczytasz w < 1 min
Przeczytasz w < 1 min

Scania poinformowała o wmurowaniu kamienia węgielnego pod nowy obiekt serwisowy należący do Scan-Partner, autoryzowanego dilera Scania, który zastąpi dotychczasową placówkę firmy w Tomaszowie Mazowieckim. Ukończenie inwestycji planowane jest na czwarty kwartał 2023 r. Na terenie położonym w Łazisku ma powstać infrastruktura ładowania ciężarówek. Rozmowy z operatorami są już prowadzone.

Zdecydowaliśmy się na tę inwestycję, aby jeszcze efektywniej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Nowy obiekt będzie bardziej dostępny, dzięki lepszej lokalizacji. Budynek zostanie wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania konstrukcyjne – klienci przyzwyczajeni do profesjonalnego doradztwa i obsługi nie zawiodą się. Co więcej, będzie to bezpieczne i zrównoważone miejsce pracy dla naszych pracowników – powiedział Andrzej Granosik, współwłaściciel i prezes Zarządu Scan-Partner Sp. z o.o.

Nowy Serwis Scan-Partner w Tomaszowie Mazowieckim powstanie w Łazisku, przy trasie S8. W serwisie znajdą się trzy przejazdowe stanowiska serwisowe, każde o długości 30 m. Budynek został zaprojektowany w systemie modułowym, dzięki czemu istnieje możliwość jego rozbudowy o kolejne stanowiska.

Powierzchnia hali serwisowej nowego obiektu wyniesie 650 m2, budynek posiada też część biurowo-magazynową. Do dyspozycji gości serwisu zostanie oddany pokój kierowców, natomiast pracownicy będą mogli korzystać z  pomieszczeń biurowych, kantyny, szatni i sanitariatów. Klienci z pewnością docenią duży plac parkingowy, mogący pomieścić do 15 zestawów.

W nowej lokalizacji obsługiwane będą wszystkie dostępne modele pojazdów Scania, naczepy oraz zabudowy.

Zależy nam na tym, aby atrakcyjna lokalizacja nowego serwisu przyczyniła się do wpisania nas na mapę obiektów przyjazdach dla elektrycznych rozwiązań transportowych. Jesteśmy w trakcie rozmów z operatorami ładowarek, tak aby udostępnić klientom punkty ładowania dla pojazdów ciężarowych – dodał Andrzej Granosik.

Źródło: Scania

Narzędzia
i kalkulatory