Home Pojazdy Dostawcze Volkswagen ID. Buzzy za darmo do testów

VW FS

ID. Buzzy za darmo do testów

VW FS

ID. Buzzy za darmo do testów

ID. Buzz sprawdzi się w miastach, zarówno w wersji osobowej, jak i w wersji Cargo
Fot. Volkswagen
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Volkswagen Financial Services poinformował, że udostępni 25 wybranym partnerom elektryczne modele Volkswagen ID. Buzz, które będą mogli testować za darmo przez 25 dni. Przekazanie 2 pierwszych aut miało miejsce podczas Kongresu MOVE odbywającego się w Poznaniu.

Edukowanie w obszarze mobilności należy do ważnych aspektów działalności VW FS. Firma kładzie duży nacisk, aby o elektromobilności nie tylko mówić, ale przede wszystkim zachęca, aby wdrażać ją w swoich organizacjach. Wspiera swoich klientów w całym procesie – począwszy od etapu konsultowania rozwiązań, aż po ich implementację. Przykładem jest współpraca VW FS z Hilti Poland – międzynarodową firmą dostarczającą produkty i usługi dla branży budowlanej, która kilka tygodni temu zamówiła do swojej floty i testuje obecnie Volkswagena ID. Buzz.

– W Hilti dążymy do tego, aby w 2023 roku stać się neutralnym biznesem pod względem emisji dwutlenku węgla. Pojazdy, które używamy, w największym stopniu przyczyniają się do emisji CO2. Obecnie stopniowo wymieniamy nasze auta na BEV i HEV co w 2022 roku pozwoliło na transformację ponad 20 proc. naszej globalnej floty – powiedział Paweł Sienicki, Dyrektor Zakupów i Administracji w Hilti Poland Sp. z o.o.

Najwięksi klienci testują

VW FS w ramach akcji „Elektryzująca przyszłość Twojej floty” użyczy na 25 dni swoim 25 największym klientom flotowym samochody elektryczne ID. Buzz.

Elektromobilność nie jest dziś wyborem, lecz przyszłością. Pytanie nie dotyczy tego, czy auta elektryczne wejdą do flot, tylko raczej tego, kiedy to się stanie. Większość naszych klientów zdaje sobie sprawę, że stopniowo ich firmy zaczną przechodzić na auta elektryczne. Stąd też chcemy im to możliwie ułatwić, choćby poprzez przekazanie im elektrycznych modeli Volkswagen ID. Buzz, które będą mogli przetestować. Nie zamierzamy nikogo do niczego przekonywać, lecz wierzymy, że istotę stanowi edukacja oraz doświadczenie użytkowania aut zeroemisyjnych – powiedział Maciej Zwiewka, Dyrektor Sprzedaży Flotowej w Volkswagen Financial Services.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że VW FS do tego pionierskiego projektu wybrał model ID. Buzz marki Volkswagen Samochody Dostawcze. ID. Buzz to samochód wyjątkowy pod każdym względem – w pełni elektryczny, innowacyjny, a jednocześnie nawiązujący do tradycji marki. Jest też nowością w naszej ofercie – na polskim rynku pojawił się pod koniec 2022 roku. To pojazd idealny do zapewnienia bezemisyjnej mobilności w firmach, świetnie sprawdzający się w miastach, zarówno w wersji osobowej, jak i w wersji Cargo – podkreślił Piotr Łakomy, Dyrektor marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Dwa pierwsze Volkswageny ID. Buzz zostały przekazane pod koniec marca podczas Kongresu MOVE w Poznaniu, ogólnopolskiego wydarzenia poświęconego przyszłości motoryzacji.

Źródło: Volkswagen Financial Services
REKLAMA

Narzędzia
i kalkulatory