Home Infrastruktura Dzisiaj naładujesz się za darmo na Superchargerach Tesli

Darmowe ładowanie

Dzisiaj naładujesz się za darmo na Superchargerach Tesli

Darmowe ładowanie

Dzisiaj naładujesz się za darmo na Superchargerach Tesli

Tesla po raz koplejny zawstydza konkurencję. Jako operator największej na świecie infrastruktury ładowania wprowadził unikalną promocję na terenie Europy.
Przeczytasz w < 1 min
Przeczytasz w < 1 min

Amerykański producent pojazdów elektrycznych wprowadził promocję na 10-rocznicę Superchargerów. Tylko dzisiaj na terenie Europy można naładować samochód elektryczny za darmo. Z promocji skorzystają też użytkownicy użytkujący inne elektryki niż Tesla.

Tesla Europe poinformowała na Twitterze, że w całej Europie ładowanie na Superchargerach jest za darmo! Nietuzinkowa akcja łączy się z obchodami 10-lecia istnienia sieci ładowania budowanej przez amerykańskiego producenta samochodów elektrycznych. Promocja dotyczy również stacji dostępnych dla innych pojazdów niż Tesle, których niestety nie ma w Polsce.

Warto przypomnieć, że obecnie sieć ładowania Tesli składa się z ponad 45 tysięcy punktów na całym świecie. Korzystanie ze stacji Superchargerów przez właścicieli pojazdów marki jest wyjątkowo proste. Dzięki automatycznej autoryzacji, wystarczy podłączyć samochód, a ładowanie rozpocznie się automatycznie, bez konieczności korzystania z aplikacji czy kart RFID.

Tesla obecnie rozpoczęła proces montowania nowych Superchargerów V4. Główną różnicą jest możliwość korzystania z tych punków przez wszystkich kierowców samochodów elektrycznych, również nie posiadających Tesli oraz możliwość płatności ad hoc np. kartą płatniczą lub kredytową.

REKLAMA

Narzędzia
i kalkulatory