Home Rynek Polska Drugi w Europie Arval Store powstał na Mokotowie

Nowe elektromobilne miejsce Warszawy

Drugi w Europie Arval Store powstał na Mokotowie

Nowe elektromobilne miejsce Warszawy

Drugi w Europie Arval Store powstał na Mokotowie

W ofercie jest ponad 600 nowych aut dostępnych od ręki
Fot. Arval
Przeczytasz w < 1 min
Przeczytasz w < 1 min

Arval Service Lease Polska z Grupy BNP Paribas uruchomił w sercu warszawskiego Mokotowa Arval Store, czyli miejsce z kompleksową i fachową obsługą w zakresie zrównoważonej mobilności. Konsultanci na miejscu pomogą wybrać odpowiedni środek transportu dostosowany do potrzeb klientów. W ofercie są również pojazdy elektryczne.

Arval Store to dla nas znacznie więcej niż salon stacjonarny. Zależało nam na tym, aby stworzyć komfortowe miejsce z kompleksową i fachową obsługą w zakresie oferowania szeroko rozumianej zrównoważonej mobilności przyszłości jak i możliwość wygodnego odbierania zamówionych przez klientów aut. Klienci mogą do nas przyjść, obejrzeć i przetestować dostępne od ręki auta lub jednoślady i załatwić na miejscu wszystkie formalności – mówi Robert Antczak, Dyrektor Generalny Arval Service Lease Polska. Takie kompleksowe podejście, jak w Arval Store, dobrze oddaje naszą filozofię oferowania nowej zrównoważonej mobilności skrojonej na miarę i w nowoczesnym wydaniu. W Arval Store prezentujemy też naszą szeroką ofertę różnych typów pojazdów bardzo wielu marek – dodaje.

Arval Store, zlokalizowany przy al. Wilanowskiej 372 (tuż obok galerii handlowej Westfield Mokotów), to drugie tego typu miejsce w Europie. Pierwszy Arval Store powstał we Włoszech. Obecnie znajduje się w nim ponad 600 nowych aut dostępnych od ręki, w tym modele elektryczne i hybrydowe. Oferowane są również auta azjatyckich marek jak: Skywell, Maxus, Seres czy SsangYong. Oprócz samochodów klienci mogą korzystać z oferty Arval Mobility Hub, czyli punktu, który pozwala na wynajem aut w car sharingu jak i elektrycznego jednośladu – roweru lub skutera. W Arval Store oferowane są samochody na wynajem, także w formule Arval Adaptiv (auto na abonament).

REKLAMA

Narzędzia
i kalkulatory