Home Infrastruktura Platformy GIREVE ChargeAngels dołącza do Gireve

ChargeAngels pozwala na podłączenie do 1 miliona punktów ładowania

ChargeAngels dołącza do Gireve

ChargeAngels pozwala na podłączenie do 1 miliona punktów ładowania

ChargeAngels dołącza do Gireve

ChargeAngels agreguje tysiące punktów ładowania na całym świecie
Fot. Gireve
Przeczytasz w < 1 min
Przeczytasz w < 1 min

ChargeAngels jest francuskim rozwiązaniem White-Label i Open-Source EV na świecie. Dzięki dedykowanej aplikacji możliwy jest monitoring oraz optymalizacja ładowania floty w firmach lub na parkingach. Firma, założona przez Gérarda Seilera, wybrała Gireve jako partnera do rozszerzenia swojej sieci.

ChargeAngels oferuje system optymalizacji ładowania, poprzez nadzorowanie stacji ładowania w czasie rzeczywistym. Celem jest dynamiczna dystrybucja mocy ładowania na złącze zgodnie z maksymalną dostępną mocą. Ma również na celu maksymalizację wydajności stacji ładowania poprzez rotację pojazdów. Aby to osiągnąć, aplikacja powiadamia użytkowników w czasie rzeczywistym o zakończeniu ich ładowania. Następnie użytkownicy mogą zwolnić terminal po zakończeniu ładowania.
 
 Jest to jeden z jedynych systemów nadzoru open source i multi-cloud, zintegrowany z dziesiątkami marek stacji ładowania. Firma stale pracuje nad integracją nowych protokołów (OCPI2.2.1 / OCPP2.0.1), Plug&Charge i ISO15118. – Roaming uprości doświadczenia użytkowników i przyspieszy penetrację rynku pojazdów elektrycznych – powiedział Gérald Seiler – założyciel ChargeAngels.
 
ChargeAngels już teraz agreguje tysiące punktów ładowania na całym świecie. Ich chmura pozwala na podłączenie do 1 miliona punktów ładowania, dzięki optymalizacji zasobów obliczeniowych. Firma oferuje również szkolenia “IRVE P4 Expert”, zarządzanie projektami, certyfikację punktów ładowania oraz doradztwo.

Źródło: Gireve

Narzędzia
i kalkulatory