Home Rynek Europa 2N-Everpol sprzeda ładowarki w regionie CEE

AUTEL na polskim rynku

2N-Everpol sprzeda ładowarki w regionie CEE

AUTEL na polskim rynku

2N-Everpol sprzeda ładowarki w regionie CEE

Firma w ofercie ma trzy ładowarki AC, urządzenia DC dostępne są na zamówienie
Fot. AUTEL
Przeczytasz w < 1 min
Przeczytasz w < 1 min

2N-Everpol została dystrybutorem firmy AUTEL – producenta ładowarek do samochodów elektrycznych (BEV i PHEV). Polska firma będzie odpowiedzialna za sprzedaż urządzeń nie tylko w naszym kraju, ale w całym regionie krajów Europy Środkowo Wschodniej (CEE). Założony w 2004 AUTEL to globalny lider (amerykańsko – chiński kapitał) w kategorii EVSE, którego wyroby obecne są w ponad 70 krajach świata.

Urządzenia AUTEL mają zastosowanie w obiektach prywatnych jak i w tworzeniu infrastruktury publicznej. Design ładowarek wsparty jest najnowszą technologią i zabezpieczeniami, które sprawiają, że ładowarki są komfortowe i bezpieczne w użytkowaniu w każdych warunkach. Urządzenia jak podkreśla dystrybutor są kompatybilne ze wszystkimi typami złączy do ładowania samochodów elektrycznych. Ładowarki AUTEL inteligentnie balansują energią w budynkach (Dynamic Load Management), można je również integrować z instalacjami fotowoltaicznymi. Całym procesem ładowania użytkownicy EV mogą zarządzać w smartfonie poprzez dedykowaną aplikację. Oferta AUTEL obejmuje ładowarki AC (typu wallbox) o mocach od 7 do 22kW, z kablem lub gniazdem do ładowania, modułem 4G oraz wyświetlaczem LCD. Szybkie ładowarki DC są dostępne w mocach 60-240kW. 

W bieżącej ofercie 2N-Everpol posiada trzy modele ładowarek AC MaxiCharger (11 kW i 22 kW) w cenie od  4700 do 5400 zł brutto. Ładowarki DC dostępne są na zamówienie.

Firma 2N-EVERPOL powstała w 1992 roku zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego. Firma jest m.in. wyłącznym dystrybutorem producentów branży elektroniki użytkowej tj. Blaupunkt, PRIME3, Audiomedia, Brax, Helix, Match, a także produktów z kategorii małego AGD, elektronarzędzi, narzędzi i akcesoriów ogrodowych oraz pojazdów elektrycznych marki Blaupunkt.

Źródło: 2N-Everpol

Narzędzia
i kalkulatory