Home elektromobilni Biznes Finansowanie Hulajnogi Traficara wjechały do Krakowa

Mikromobilny sektor  

Hulajnogi Traficara wjechały do Krakowa

Mikromobilny sektor  

Hulajnogi Traficara wjechały do Krakowa

Mieszkańcy Krakowa mają od dziś więcej hulajnóg do dyspozycji.
Fot. Traficar
Przeczytasz w < 1 minutę
Przeczytasz w < 1 minutę

Traficar rozszerzył ofertę o nową kategorię pojazdów z zakresu mikromobilności. Do floty dostępnych w Krakowie aut dołączają hulajnogi elektryczne na minuty. Firma podkreśla, że w stolicy Małopolski oferuje najatrakcyjniejszą stawkę na rynku wynoszącą 0,49 zł/min jazdy. Zwolennicy hulajnóg, będą mieli do dyspozycji 1000 akumulatorowych jednośladów operatora.

Od dziś, czyli 29 kwietnia 2024 roku mieszkańcy Krakowa mogą korzystać zarówno z samochodów, jak i hulajnóg Traficara, zapewniając sobie elastyczność w podróżach miejskich. Decyzja o wprowadzeniu hulajnóg elektrycznych do oferty marki to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie klientów, którzy oczekują nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych w Krakowie. Hulajnogi Traficar są uzupełnieniem floty współdzielonych samochodów, zwiększając dostępność miejskiej mobilności, a także uskuteczniając sprawne poruszanie się po mieście w najatrakcyjniejszej stawce na rynku wynoszącej zaledwie 0,49 zł/min jazdy.

Rozwój mikromobilności to kierunek doskonale wpisujący się w misję Traficara, która polega na stawianiu klienta na pierwszym miejscu. Dzięki wprowadzeniu hulajnóg elektrycznych nasi użytkownicy zyskują jeszcze większą swobodę w planowaniu swoich tras, mogąc łatwo dotrzeć do miejsca docelowego. Wierzymy, że wprowadzenie hulajnóg w Krakowie jest dopiero początkiem naszej przygody z mikromobilnością, a dzięki mocnemu naciskowi na bezpieczeństwo i jakość ustanowimy nowy standard w branży – powiedział Piotr Groński, prezes Traficar.

W Krakowie dostępnych będzie 1000 hulajnóg elektrycznych. Użytkownicy mogą korzystać z nich w prosty i intuicyjny sposób dzięki aplikacji mobilnej Traficar. Koszt wynajmu to  0,49 zł za minutę jazdy, a za każdą minutę postoju klient zapłaci 0,20 zł, co jak podkreśla firma stanowi najbardziej atrakcyjną pod względem finansowanym opcję, która obecnie dostępna jest na polskim rynku.

REKLAMA

Narzędzia
i kalkulatory