Aktualności

Studio News Kampanii Elektromobilni.pl odc. 5

News
05/04/2022
Studio News Kampanii Elektromobilni.pl odc. 5

Karol Okrasa wyruszył w elektromobilną podróż po Polsce i odwiedził najpiękniejsze zakątki Polski samochodem elektrycznym. Projekt „Elektromobilność od kuchni”  jest realizowany w ramach wysokozasięgowej kampanii cross-mediowej „Każda podróż ma znaczenie”. Filmy nie tylko promują elektromobilność, ale także uczą. Uczą, jak być zeroemisyjnym i pokazują, że już teraz jest to możliwe.

Wspólnie z radiem ChillieZet startujemy z nowym cyklem filmowym „EV TAXI”, znane i lubiane osoby będziemy podwozić w wyznaczone przez nich miejsca, a przy okazji rozmawiać o elektromobilności, zrównoważonym stylu życia i ochronie klimatu. Wypatrujcie EV taksówki na ulicach Warszawy.

Twórzcie z nami kulturę ładowania - daj znać innym użytkownikom EV, jak długo będziesz ładował swoje auto! Właśnie ruszył wspólny projekt LeasePlan oraz EV Klub Polska, przy wsparciu kampanii elektromobilni.pl oraz PSPA.

Już 7 kwietnia 2022 r., podczas Targów Poznań Motor Show, odbędzie się Kongres MOVE. Dla uczestników przygotowano szereg paneli tematycznych, premiery oraz stoiska dedykowane nowym trendom w elektromobilności. Podczas kongresu również będziemy promować kampanię elektromobilni.pl. Szczegóły dot. kongresu znajdziecie na stronie www.kongresmove.pl.

PSPA w ramach kampanii elektromobilni.pl wspólnie z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników kolejny rok z rzędu podczas Targów Poznań Motor Show będziemy inspirować i edukować młodych ludzi ze szkół zawodowych i technicznych o profilu mechanicznym do zdobycia wiedzy i uprawnień z zakresu naprawy pojazdów elektrycznych.   

Kontynuujemy również nasz program „Elektromobilna Polska”. Wspólnie tworzymy interaktywną mapę przyjaznych punktów elektromobilności. Co tydzień na Facebooku będziemy Wam przedstawiać nowe punkty. Śledźcie nas na bieżąco!
A jeśli podejmujecie nowe formy mobilności to koniecznie dołączcie do naszego programu. Wystarczy zgłosić się przez ten formularz:
https://elektromobilni.pl/kampania/elektromobilna-polska-formularz

Jesteśmy również aktywni w mediach społecznościowych. W tym roku nasze treści dotarły do ponad 2 milionów osób. Posty wywołały ponad 100 tys. reakcji i dołączyło do nas 545 nowych fanów elektromobilności. Natomiast na Instagramie dotarliśmy prawie do 582 tys. kont. W tym roku zaplanowaliśmy liczne konkursy oraz quizy. Chcesz być na bieżąco? To śledź nas koniecznie na: Facebooku oraz Instagramie!

Możemy również zdradzić, że w tym roku planujemy:

– Kolejną edycję programu „Autostrada do elektromobilności”. W tym roku zwalniamy kierowców EV nie tylko z wybranych odcinków autostrad A1 i A4, ale również A2.

– Nagranie cyklu filmów „Każda jazda ma znaczenie”, gdzie w ośrodku szkoleniowym Skoda Auto Szkoła poznamy podstawy eksploatacji samochodów elektrycznych.

– Wydanie edukacyjnej gry planszowej „Zero Race”, w której będziemy uczyć planowania podróży samochodem elektrycznym.

– Uruchomienie aplikacji elektromobilni.pl. Przenosimy naszą stronę internetową na mobile.

– Kontynuację cyklu podcastów „Elektromobilni rozmawiają”

To przedsmak tego, co przygotowaliśmy na ten rok. Śledźcie nas w mediach społecznościowych i na stronie elektromobilni.pl.  

Zapraszamy do oglądania:
elektromobilność EV