Aktualności

Studio News Kampanii Elektromobilni.pl odc. 2

News
29/07/2021
Studio News Kampanii Elektromobilni.pl odc. 2

Zapraszamy na kolejny odcinek Studia News z podsumowaniem ostatnich działań zrealizowanych w ramach kampanii Elektromobilni.pl.

Co ostatnio działo się wokół kampanii Elektromobilni.pl? 

12 lipca wystartował program dopłat do zakupu samochodów elektrycznych „Mój elektryk”. W ramach kampanii elektromobilni.pl uruchomiono internetowy kalkulator, dzięki któremu każdy może sprawdzić, jakie pojazdy łapią się na dofinansowanie i ile będą finalnie kosztować. 

Za nami trzecia edycja największej konferencji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej poświęconej elektromobilności. Chodzi tu oczywiście o kongres MOVE, który w tym roku odbył się w formule online oraz pod patronatem kampanii elektromobilni.pl. Wydarzenie łącznie zgromadziło ponad 4 000 odbiorców.   

18 czerwca wystartował program „Autostrada do elektromobilności”, dzięki kampanii elektormobilni.pl, użytkownicy pojazdów zasilanych wyłącznie prądem, należący do EV Klub Polska, korzystają za darmo z płatnych odcinków autostrad A1 i A4. O ile kierowcy ev zmniejszyli emisję CO2 do atmosfery? 

Na naszych kanałach społecznościowych wystartował cykl filmów „Pierwsza jazda EV”. Znane osoby wsiadają po raz pierwszy do samochodu elektrycznego. Jakie są ich odczucia i wrażenia? 

W czerwcu odbyły się czerwcu odbyły się eliminacje do X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. W tym roku do Akademii Młodego Mechanika zapisało się 1840 drużyn. Co wyróżnia tegoroczną edycję Mistrzostw?

Na wszystkie powyższe pytania odpowiedź znajdziecie w naszym materiale. Zapraszamy do oglądania! 
elektromobilność EV samochody elektryczne BEV elektromobilni.pl kampania społeczna emobility