Aktualności

BMW i4 - Pierwsze wrażenia

News
12/01/2022
BMW i4 - Pierwsze wrażenia

We wrześniu mieliśmy przyjemność odwiedzić Holandię, gdzie zahaczyliśmy o tor formuły 1 Zanvoort, na którym odbywało się EV Experience - Event poświęcony promocji elektromobilności w Holandii. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję z bliska przyjrzeć się najnowszemu BMW i4 i nagrać dla was „na gorąco” pierwsze wrażenie na temat auta dostępne TUTAJ.

I4 Jest już czwartym w pełni elektrycznym samochodem osobowym marki z Bawarii. Do końca 2023 roku BMW planuje posiadać w swojej gamie aż 12 aut elektrycznych.

Pierwsza elektryczna limuzyna producenta z Niemiec na żywo robi niesamowite wrażenie mimo olbrzymich nerek, które można albo pokochać, albo znienawidzić. I4 jest przedstawicielem segmentu D, licząc 4783 mm długości stanowi główną konkurencję dla Tesli Model 3 czy też Kii EV6. Auto wyróżnia się bardzo pozytywnie pod względem jakości wykończenia wnętrza oraz pojemności i ustawności bagażnika (470l). Na minus na pewno trzeba zaznaczyć umiarkowaną liczbę miejsca w drugim rzędzie podyktowaną agresywnie ściętą linią dachu oraz brak frunka, w którym moglibyśmy schować między innymi kable do ładowania.

Aktualnie BMW i4 dostępne jest w dwóch wariantach: